BIOquant centrum v Oáze klidu

   

  BIOquant je registrovaná zdravotní pomůcka pro použití doma, živnostníky, právnickými osobami, i v nemocnicích. Nejsou třeba žádné zvláštní znalosti, vědomosti, výcviky či školení, BIOquant může bez omezení používat kdokoliv po přečtení návodu k použití. Jeho obsluha je velmi jednoduchá a nemůže se zohledněním návodu k použití dojít k jakémukoliv poškození zdraví nebo organizmu. BIOquant je polovodičové laserové zařízení s jednoduchou aplikací prostřednictvím nosní dutiny. Je určen na prevenci a léčbu pro všechny věkové kategorie od 16ti let věku. Povzbuzuje mozek a všechny orgány zlepšením mikrocirkulace krve. Zlepšuje paměť a posiluje funkce mozku, stimuluje imunitu, zvyšuje výkon a vytrvalost, stimuluje spalování tuků, stimuluje metabolizmus, posiluje imunitu specifickou i nespecifickou.

  Mechanizmus účinku vzhledem ke komplexnímu působení na krev a její složky, nervové zakončení s přenosem vzruchů až do mozku, zahrnuje celé tělo, každou jeho buňku, každý orgán.

  Pozitivní účinky laseru jsou známy už dlouhou dobu. Je zpracováno velké množství studií o jeho pozitivních účincích. Nejrozšířenější metoda je nitrožilní ozařování krve. Někdy se kombinuje s povrchovým ozařováním pokožky nebo akupunkturních bodů. Drahé přístroje, aplikace jen odborným zdravotním personálem, riziko infekcí při aplikaci uvedených metod upřednostňují jednoznačně přístroj BIOquant, jehož používání je tak metoda dostupná všem i v domácím prostředí.

  BIOquant jednoduchostí obsluhy, patentovanou metodou aplikace přes nosní nástavec dokáže o hodně více, proto se může stát vaším pomocníkem na každý den. Když vás bolí hlava, když nezvládáte udržet otevřené oči nad učením nebo za volantem, BIOquant aktivuje vaši energii a uvolňuje cesty proudění vaší krve. Odblokováním problémů v mikrocirkulaci se cítíte mladší a jste nabiti energií.

  Nestačí mít totiž jen dost paliva. Je potřeba mít k němu i dostatek kyslíku, aby spalování bylo efektivní a účinné. Abyste měli dost energie. A přitom podpoříte léčbu těla, když vás trápí nějaké těžkosti.

  Jak terapie s BIOquantem probíhá:

  •  Redukuje krevní viskozitu: Monochromatické fotony s nízkou intenzitou a určitou vlnovou délkou ovlivňují erytrocyty a krevní destičky, a tak dochází k redukci jejich shlukování se. Krvinky se od sebe oddělí a následně jsou schopny opět přijímat látky celým svým povrchem. Aktivuje se vícero důležitých systémů v organizmu. 
  •  Redukování krevních lipidů: Aktivuje se velké množství enzymů v krvi, což napomáhá štěpení tuků. Stačí 30 minut a triglyceridy klesají. 
  •  Okysličení těla: Ovlivňuje se schopnost erytrocytů okysličovat se v plicích, a tak se zvyšuje množství kyslíku v krvi. Následek je kvalitnější okysličení orgánů, také čistící proces od volných radikálů se urychlí, metabolický proces peroxidace tuků se aktivuje a redukuje se postupně i LDL cholesterol (špatný cholesterol) uvnitř tepen. 
  •  Redukuje možnost tvorby sraženin v krvi: Omezuje riziko vzniku chorob, jako jsou sraženiny krve v cévách (tromby), srdeční mrtvice – infarkt, srdečně-cévní choroby. 
  •  Léčení hypertenze a stabilizace krevního tlaku: Po 30ti minutách používání denně v důsledku procesů popsaných nahoře a zlepšení elasticity vaskulárních stěn (vazodilatační efekt je doprovodným jevem) se krevní tlak zlepšuje a optimalizuje.
  •  Prokrvení mozku a zlepšení paměti: Každodenně mozek přijímá množství adenosine triphosphate (ATP) a tato energie musí být zpracována za přítomnosti kyslíku. Laserová terapie zvyšuje přívod kyslíku do mozku a tím ho posiluje a zlepšuje paměť. 
  •  Zlepšování klinických symptomů: Klinické symptomy kardiovaskulárních chorob se zlepší a stabilizují. Podobně se upravují: nevolnost, bolesti hlavy, úzkost v hrudníku, deprese, tlaky na hrudníku, amnézie, letargie, srdeční ischémie… 
  •  Zlepšení prokrvení dolních končetin 
  •  Pozitivní účinky při léčbě žilní nedostatečnosti 
  •  Léčba astmatu a zlepšení funkce štítné žlázy. 
  •  Choroby nervového systému a endokrinního systému 
  •  Choroby dýchacího systému: alergie 
  •  Kosmetické problémy jako akné

  Indikace: 

  Výrazně účinný při syndromech vysoké viskozity krve, hyperlipidemii, arterioskleroze, nedostatečném zásobováním srdce a mozku krví, předcházení trombózám a tvorbě trombů v krvi, úpravě vysokého krevního tlaku, angině pectoris, infarktu myokardu, mozkové trombóze, cukrovce, mozkové mrtvici, následků mozkového traumatu, vaskulárních bolestí hlavy, migréně, nespavosti, schizofrenii, Parkinsonově chorobě, Alzheimerově chorobě, neuralgii, některých typů rakoviny, srdeční arytmii, bronchitických astmatech, psoriáze, syndromu suchých úst, alergické rinitidě, předcházení únavovému syndromu, při špatném zdravotním stavu.

  Kontraindikace: 

  Zakazuje se používání přístroje BIOQUANT osobám s fotoalergiemi, hematoporfírií, hemoragickými chorobami (různé druhy krvácení), se silnou koagulopatií (nízká srážlivost krve) a s akutními infekčními chorobami. Dále přístroj nesmějí používat osoby s kardiostimulátorem, gravidní ženy, ženy po dobu menstruace. Osoby s voperovaným bypassem srdce a kterým byl zavedený koronární stent musí být při používání přístroje BIOQUANT opatrní. 

  Rakovinové a nádorové onemocnění – kdo má indikovány problémy tohoto druhu, konzultujte použití přístroje BIOQUANT se svým lékařem.

  Ceník

  1. ošetření, včetně krevního testu a aplikátoru 100 Kč
  každé další 50 Kč

  Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách: www.bioquant.cz Přes naše bioquant centrum si můžete zakoupit tento přístroj i pro domácí používání.