Diagnostika přístrojem Oberon

  Při diagnostice, která trvá s poradenstvím cca 1,5 hodiny, dojde k vyhodnocení stavu vašich orgánů a tkání, kosterního aparátu, zjištění potravinových a energoinformačních zátěží, zatížení bakteriemi a viry, stavu imunitního systému atd.

  Součástí diagnostiky je podrobný rozbor a analýza celkového stavu klienta na základě principu celostního přístupu k organismu.Všechny problémy řešíme z pohledu na tělo, jako celek, jednotlivé problémy nejsou vytrhovány ze svého kontextu. Nedílnou součástí je také rozbor stravovacích návyků a stanovení kompletního řešení pro klienta. Tento zcela individuální přístup ke každému klientovi umožňuje mnohdy pomoci tam, kde již selhaly klasické léčebné postupy.

  Diagnostika je zakončena předáním zprávy s analýzou stavu a doporučením vhodných úprav.

  Diagnostika přístrojem Oberon je tím správným krokem, jak při řešení zdravotních problémů, tak i z hlediska prevence. Řešení zdravotních problémů pomocí přírodních prostředků vyžaduje od klienta trpělivost, pevnou vůli a konzultace s terapeutem. Takto lze výrazným způsobem posunout zdravotní stav směrem k uzdravení a harmonii.

  Klient by před diagnostikou neměl pít kávu, alkoholické nápoje, kouřit, užívat povzbuzující látky a pokud to zdravotní stav dovoluje, tak by neměl být pod vlivem léků. Diagnostika by se také neměla provádět bezprostředně po lékařském vyšetření typu magnetické rezonance, nukleární medicína apod. Výše uvedené stavy mohou ovlivnit výsledky měření.

  Diagnostika se nikdy neprovádí, pokud je klient epileptik, má kardiostimulátor, nebo pokud je žena těhotná.

  Termíny:

  pravidelně každé  čtvrté pondělí v měsíci.

  Je třeba se vždy telefonicky objednat.

  Ceník

  diagnostika 1,5 hodiny u nového klienta 900 Kč
  kontrola 1 hodina 600 Kč