Liposukce

   

  Dokáže kromě odstranění celulitidy a redukce objemu účinně působit na strukturu kolagenových vláken, jehož výsledkem je tvz. skin tigheting - vypnutí povislé kůže a výrazná rejuvenace textury pokožky.

  Přístroj byl vytvořen hlavně pro rychlé a účinné zmenšení objemu nahromaděného tuku, a to aplikací ultrazvukových vln o frekvenci 47 kHz prostřednictví kavitačního procesu působícího na tukovou tkáň.

  Navíc je možné kavitaci kombinovat s elektroporací, což umožňuje zmnohonásobit účinky obou technik s použitím zpevňujících kosmetických přípravků proti celulitidě.

  Výkon je nebolestivý, klientka jen cítí jak se pod pohybujícím se aplikátorem hloubkově prohřívá tkáň.Během terapie jsou do tkáně zapracovávány také aktivní látky, které podporují proces lipofýzi a zároveň zlepšují kvalitu pokožky. Tato procedura je nejen esteticky tělu prospěšná,ale v tuku jsou usazené toxiny a tak během ošetření dochází k vyloučení toxických látek z těla a tím podpory detoxikace organismu.Po ošetření je pleť v důsledku termické reakce přechodně začervenalá, což odezní během několika hodin, klientka může ihned pokračovat v běžných denních aktivitách.

  Pro řádné vyloučení uvolněného tuku je doporučeno zvýšit příjem množství tekutin (3 l za den) a vyhýbat se mastným pokrmům. Tato metoda ovšem není metodou hubnutí pouze korekcí tělesných partíí a proto se také doporučuje upravit jídelníček.

  Doba ošetření jedné lokality je cca 40 min. Doporučený počet ošetření jedné lokality je individuální v rozmezí 21-30 dní s kombinací níže doporučených procedur.

  Pro co nelepší výsledky je doporučeno ošetření  prokládat dalšími procedurami jako například lymatickou masáží se zábaly a novou zavedenou službou - vibrační plošina Vibrostation , podtlakový systém Vacushape a to bezprostředně po ošetření a mezi jednotlivými procedurami.

  Nejčastěji ošetřované partie:

  Tělo: břicho, boky, stehna (vnitřní i vnější), hýždě záda,kolena, paže

  Ošetření je vhodné pro ženy i muže!

  Ošetření provádí odborně zaškolený personál, před ošetřením jsou klienti podrobně informování o průběhu dosažitelného efektu.

  Pro maximální efekt je důležité dodržovat doporučené pokyny.  Doba oštření jedné partie:

  • 120 minut včetně lymfodrenáže se zábalem

  Cena: 899 Kč