Manikúra

   

   

  Manikúra

   

  • desinfekce,
  • úprava tvaru a délky nehtu,
  • čištění nehtu, ošetření nehtové kůžičky,
  •  výživný olejíček, krém 

  doba oštření:  30 min

  P-shine

   

  je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům jako

  je voda, saponáty apod.

  P-Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5.

  Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Procedura se používá zejména proti třepení a lámání nehtů. Pokud vám nepomáhají koupele, olejíčky ani posilovací laky, P-Shine je ta správná volba. Již dvě aplikace vás zbaví veškerých problémů a vaše nehty rychleji porostou. Navíc vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou jako při použití bezbarvého laku.

  Jak často na P-shine docházet? Pro udržení výživných vlastností P-Shinu se doporučuje aplikovat P-Shine dvakrát do měsíce. Regenerace nehtů vhodná i pro muže P-Shine není určen jen pro ženy. Také mužům poslední dobou stále více záleží na upraveném vzhledu rukou a P-Shine je pro ně přirozenou metodou péče o nehty.

  doba ošetření - 30 minut

  Ceník:

   

  základní manikúra............................................  300,--Kč

  p-shine.............................................................   300,--Kč

  parafín zábal ....................................................  100,--Kč

  lakování............................................................  100,- Kč