Ošetření pleti IPL laserem - omlazení,odstranění akné,odstranění tetování

  Pokud jste nespokojeni se stavem vaší pokožky, začínají se vám tvořit první vrásky, nebo si nevíte rady s již vzniklými a prohlubujícími se vráskami, pleť je unavená, mírně ochablá a vy toužíte po tom, aby váš vzhled působil opět svěže, odpočatě, mladistvě ale přesto přirozeně?

  Fotorejuvenace

  Fotorejuvenace představuje nadčasovou péči o Vaši pleť. Je vhodná proti vráskám, žilkám, stárnutí pleti vlivem slunečního záření a odstranění akné. IPL vydává impulz (záblesk) s širokým tepelným spektrem, který je absorbován melaninem a hemoglobinem koncentrovaným v místě ošetření. Impuls a jeho teplota způsobuje mírné a kontrolované narušení vrchní vrstvy pokožky. Ovšem bez následků, které by vedly k jakémukoliv poškození kůže. Tímto způsobem je vykonávám hojící proces se zvýšenou tvorbou kolagenu. Výsledkem je změna sníženého napětí pokožky na pleť elastičtější, pevnější a hladší. Po prvním podstoupeném cyklu ošetření se výrazně zvýší produkce kolagenu v několika dalších měsících.

  Postup při ošetření

  Fotorejuvenizační ošetření se skládá z 1 nebo více cyklů podle typu problémů. Tyto cykly je možné opakovat 1-3krát ročně. Každý cyklus je charakterizován 6-8 ošetřeními, mezi nimiž je 7-10 dní pauza. Interval mezi koncem jednoho cyklu a začátkem druhého je 4-6 měsíců.

  Ceník

  obličej 1500,- Kč

   

  Akné

  Akné vzniká zanícením váčků mazových žláz. Akné je v podstatě výsledek vzájemného působení tří současných faktorů:
  • Follicular hyper cheratinization
  • kožní maz
  • bakterie (Propionibacterium Acnes)
  IPL působí na porphyrin a ten se stává chemicky aktivní a produkuje jednoatomový kyslík. Tento druh kyslíku spojuje buněčnou membránu baktérií a ostatních buněk. To vede k sebezničení baktérií a buněk mazových žláz.

  Postup při ošetření

  Zjištění stavu pleti a kontrola skin analyzerem
  Péče se skládá ze série 8 nebo 16 ošetření s ohledem na problémy klienta podstupujícího ošetření.
  Mezi jednotlivými ošetřeními musí být 10 dní přestávka.
  Během 5 dnů po ošetření je zakázáno vystavovaní se slunečnímu záření.

  Cena za 1 ošetření

  obličej 500,- Kč
  čelo 450,- Kč
  část zad 2000,- Kč

   

  Odstranění tetování

  IPL působí na místo tetování a zvyšující se teplota ho eliminuje (působí na složky obsažené v tetování) v místě působení. Zároveň nedochází k poškození okolních tkání.
  Fototerapie tetování je dlouhotrvající péče, která vyžaduje zvýšený počet ošetření. Ošetření jsou vykonávána v dlouhých intervalových termínech. V této době jsou v akci makrofágy - buňky s fagocytickými vlastnostmi. Ty pomocí enzymatického procesu eliminují a rozmělňují barvivo obsažené v tetování.