Universal contour wrap - zábal z Mrtvého moře

  Učinek za pouhé 2 hodiny!

  Výsledku z Universal Contour Wrapu se můžete těšit již od prvního ošetření!
   
  Bez ohledu na Váš tvar nebo velikost postavy se můžete spolehnout na náš unikátní způsob, jak vytvarovat a zpevnit tělo. 
   
  Zatočte s celulitidou! Viditelné okamžité vylepšení. 

  • Detoxikuje a pomáhá odstraňovat nečistoty s těla, je vhodný též po prodělání těžší nemoci.
  • Odstraňování toxických odpadů vede ke snížení celulitidy.
  • Optimalizuje rovnováhu kyselin.
  • Posiluje imunitní systém.
  • Urychluje metabolismus, spalování táku a tím podporuje hubnutí.
  • Zvyšuje energii, tím se budete cítit méně únavení.
  • Relaxuje tělo a mysl tímto bojuje protí nespavosti.
  • Zlepšuje vzhled pokožky, barvu, hladkost, snížení vrásek a zvýšení vlhkosti.
  • Formuje postavu po zhubnutí nebo těhotenství.
  • Podporuje ztráty škodlivých látek v  podkoží, při pravidelné aplikaci a to kúře složené min.3 zábalů, snižuje tělesné tvary až o 1 konfekční velikost. Již po prvním zábalu jsou znatelné výsledky o několik cm.
  • Zvyšuje krevní oběh a lymfatickou drenáž.
  • Má protizánětlivé účinky základ Mrtvého moře je známé v pomoci u ekzémů, lupénky, akné, atd.
  • Pomáhá při bolestech hlavy, svalů a zácpě.

  Nejčastější otázky

  Ztrácím centimetry, protože se potím?
  Ne! Tato centimetrová ztráta, jak se přesvědčíte s Universal Contour Wrapem, je výsledek speciálního složení bahna a techniky balení, která se používá. Teplá obinadla s bahnem jsou použita k balícímu procesu, aby napomohla vytvořit ideální a efektivní teplotu pro práci bahna v kůži, ale ne tak, abychom docílili pocení, tudíž dehydrataci, jako jiné zábaly. 

  Kolik centimetrů ztratím?
  Počet centimetrů je velice rozdílný u každé osoby. Vy máte garaci ztráty minimálně 15 centimetrů  po sečtení všech naměřených hodnot při prvním ošetření, ale průměrná ztráta je 20-30 centimetrů. Pro dosažení maximální ztráty doporučujeme kůru složenou ze 3 ošetření, při které ztratíte celkem kolem 50 centimetrů.   Často se stává, že žena ztratí až jednu konfekční velikost.

  Jsem po porodu, pomůže UCW také mě?
  Pokud je to 6 týdnů od normálního porodu nebo doktor odsouhlasí, že všechno je v pořádku v případě císařského řezu, je universal contour wrap bezpečný a úžasně funguje pro zpětné formování břicha a oblasti prsou, zjemnění strií po těhotenství.

  Vrátí se mi ztracené centimetry jakmile začnu pít vodu?
  Ne! Universal Contour Wrap funguje na jiném principu o proti dalším zeštíhlovacím ošetřením. Jelikož nejste v suchém prostředí a nepotíte se je vyloučené, že by centimetry byly výsledkem dehydratace. Naopak doporučujeme pít spostu vody po ošetření, tímto podpoříte pokračování detoxikace a důsledkem toho je možno ztratit ještě další centimetry.

  Mohu být zabalen(a) víckrát než jednou?
  Ano, k docílení maximálního výsledku z Universal contour wrapem doporučujeme kůru složenou ze 3 ošetření a to po 7-10 dnech, maximální odstup může být až 3 týdny aniž by se ovlivnil výsledek. Po této kůře je celková ztráta průměrně kolem 50 centimetrů.

  Jak dlouho mi vydrží  výsledná ztráta?
  Základní garance je 15 centimetrů po sečtení všech nanměřených hodnot po minimální dobu 30 dnů, ale výsledek se udrží mnohem déle, záleží mimojiné také na tom, jestli budete dodržovat Pozábalové intrukce. Jak dlouho přesně toto ztráta vydrží jenom na vás a vašem životním stylu. Samozdřejmě docílíte ještě větší ztráty, pokud se rozhodnete pokračovat v ošetření i po kůře.

  Ztratím také kilogramy s Universal Controur Wrapem?
  Protože výsledná ztráta je úbytek toxiny a ne tukové buňky, rozdíl v kilogramech nezaznamenáte. Universal contour wrap je ošetření s garantovanou ztrátou centimetrů, které tvaruje a zpevňuje Vaše tělo tak, že i bez úbytku kilogramů můžete ztratit až konfeční velikost a to pouze za 2 hodiny.

  Kolik wrapů mohu maximálně podstoupit?
  K dosažení  maximálního výsledku je doporučena kůra složená ze 3 ošetření, ale pokud je každé ošetření vykonáno s dostatečným odstupem, což je 7-10dnů umožňuje speciální technika bahna z Mrtvého moře a obinadel dosáhnout plného efektu bez omezení opakování. Protože jsou výsledky Universal Contour Wrapu tak úžasné stane se jistě součástí Vaší běžné rutiny pro udržování zdraví a krásy a pomůže vám udržet si takovou postavu, jakou si zasloužíte.

  Jak často můžu být balen(a)?
  K dosažení nejlepšího výsledku je doporučená doba mezi ošetřením 7-10dní.  Mimo té prošla každá UCW terapeutka školením, takže Vám určitě individuálně poradí, jak dosáhnout maximálního výsledku právě u Vás.

  Doba ošetření : 120 minut              Cena: 1350 Kč